שיאצו בלידה – סדנה מעשית לדולות ומיילדות

סדנת שיאצו

סדנה חדשה לכלים אפקטיבים בחדר לידה. והפעם – בדגש על אלמנט האדמה הרגעה והרפיה.

מה מאפיין את הסדנאות שלי

כבר הרבה שנים שאני מעבירה סדנאות שיאצו, סדנאות בקורסי דולות, סדנאות עצמאיות, סדנאות למיילדות ובאמת הדבר הכי חשוב שאומרים לי – וואו היה ברור וכל כך פראקטי. זה הכי חשוב לטעמי, יותר חשוב לי מתיאוריה, יותר חשוב מ התפלספות כלשהי, חשוב לי שיהיו לך כלים לשלוף מהתיק כשאת בלידה.

ארגז הכלים שלך

יש לנו המון כלים, עם כל הכלים של Spinning babies הלידה מתחילה להיראות ממש כמו מדע … במובן הטוב :). אבל , אנחנו צריכים גם כלים שלא נראים כמו כלים, כלים באצבעות הידיים, כלים שלא דורשים מאיתנו להגיד ליולדת בואי תעשי את זה ואת זה וראת זה, שלא דורשים מאיתנו אפילו להביא משהו בתיק. שיאצו זה בדיוק זה,ו זה אנטי-כלי כי את לא צריכה להביא שום דבר, את לא צריכה כמעט לזכור שום דבר רק לתת לידייך ליישם את אותן לחיצות שמיימיות שנוסכות רוגע ובהירות שמעבירות את הרגש מלב אל לב.
הסדנה החדשה שפתחתי עבור דולות ומיילדות, היא סדנה מעשית ופראקטית, פרי פיתוח ודיוק של סדנאות רבות. הסדנה הכוללת 3 ימי לימוד תאפשר העמקה באיכות המגע, מגע אדמתי ותומך, טכניקות רבות במגע, מהלכי טיפול, נקודות לחיצה לקידום והזרמת הלידה ולקינוח הרבה תרגול.

מה תכלול הסדנא :

הכרות עם טכניקות מעולם השיאצו שמאפשרים הסתכלות אנרגטית ובחירת הטיפול המתאים. לימוד נקודות אקופרסורה ומטרתן וכן עבודה עם שילובי נקודות לצורך קידום הלידה. תרגול משותף של מהלכי טיפול:
• עקרונות המגע בשיאצו, מהלכי טיפול בסיסיים.
• טיפול בשלב הלטנטי להרגעה וקישום הלידה
איכות המגע, דגש על חיזוק אלמנט האדמה, מגע תומך שמשדר לאישה – אני האדמה שלך תישעני עלי. איך לאפשר במגע הרפיה ושחרור, הרגעה ותמיכה ועוד ועוד. איך לחבר את האישה לתמיכה שלה דרך השיאצו.
• עבודה על ערוצי אנרגיה בשלבי הלידה השונים
• טיפול במנח שכיבה על הצד וכיצד הוא מקדם את הלידה בשלבים השונים.
• טיפול במנחי ישיבה וכריעה, כדור, מיטה ואופציות הטיפול השונות.
• נקודות לחיצה בסיסיות ומתקדמות והיישום הנכון שלהן בעת הלידה לצורך קידום והזרמת הלידה.
• הקלה על כאב דרך שיאצו
• מהלכי טיפול בעלי מטרות טיפוליות שונות: חיזוק, הרגעה והרפיה, הנעת האנרגיה כלפי מטה.

את הסדנא מעבירה מירב קריספיל, מטפלת שיאצו בכירה בוגרת מכללת "מדיסין", מטפלת מזה 17 שנים בעלת קליניקה פרטית. מתמחה בטיפול וליווי נשים בהריון ובלידה, דולה, מעבירה סדנאות והדרכות לדולות ומיילדות במגוון בתי ספר ובתי חולים.

הסדנאות הקרובות:

הסדנא הקרובה תתקיים בשני פורמטים. ניתן להצטרף לשלושת ימי הסדנה או ליום בודד.
סדנה בתל אביב: 1/7 8/7 15/7 שלושה מפגשים בימי ראשון שעות 9:30 עד 13:30 (יתכנו שינויים בתאריכים בהתאם למשתתפות)
הסדנאות יתקיימו בבית "ללדת"  החדש, הנמצא 5 דקות הליכה מתחנת רכבת "השלום". הסדנה תהיה בדגש על אלמנט האדמה, מגע תומך ואדמתי, המשתתפות בסדנא תקבלנה ערכה של חומרים כתובים, להקלה על היישום בחדר לידה.

 

הרשמה:

להרשמה התקשרי אליי למספר 052-3633372 או השאירי הודעה ואחזור אליך עוד היום

מחירים והנחות:

יש להירשם מראש. עלות הסדנא כולה 900 ש"ח כולל מע"מ. הרשמה ליום אחד בלבד מתוך הסדנה 300 ₪. משתתפת שלא תשתתף בסדנא בשל לידה תוכל להשתתף בסדנא אחרת במקום. בהרשמה מראש עד שלושה שבועות לפני הסדנה, תינתן הנחה הרשמה מוקדמת 840 ש"ח כולל מעמ
בהרשמה של שתי חברות 800 ש"ח כולל מעמ עד ה 17/6 בלבד !!

לקוחות מספרים:

כשאני חושבת על סדנאות שבהן אני רוצה לקחת חלק ולהעשיר את ארגז הכלים שלי זו בהחלט סדנא כמו שלך.
כל דולה חייבת לעצמה להעשיר את הידע שלה בסדנא שלך
המשך קריאה ←

למירב יש ידע מעמיק ומשולב ממגוון תחומים ובעיקר את התבונה להעביר את הכלים המדוייקים לסיטואציות של חדר לידה באו… המשך קריאה ←

לקבלת מידע נוסף :

התקשרי אלי לטלפון – 052-3633372

לארוע בפייסבוק

מטופלים מספרים