כל מה שהיית רוצה לדעת על טיפול שיאצו בהריון

טיפול שיאצו בהריון

שיאצו היא שיטת ריפוי במגע שפותחה ביפן על בסיס הרפואה הסינית. טיפול שיאצו בהריון משחרר מכאובים וסימפטומים השכיחים בהריון, מצויין להרפיה, לחיזוק כללי ועידוד זרימת האנרגיה (צ'י), וגם כדרך נהדרת לההקשבה למה שקורה בגוף, לנשימה ולעובר.

היתרונות הגדולים של הטיפול

טיפול שיאצו בהריון מבוסס על שיטת טיפול עדינה ובטוחה ולכן מתאימה בכל שלבי ההריון. מעבר להיותו מרגיע, השיאצו תומך ומעודד את יכולות הריפוי העצמיות של הגוף, מחזק את מערכת החיסון, משפר את זרימת הדם ואת הזרימה האנרגטית בגוף שלנו. כאבים מתפוגגים, עד כדי העלמות, והתחושה המיידית בגוף לאחר הטיפול היא נוחה יותר, חיונית יותר ומחוברת יותר. הטיפול מרגיע ומעניק לנו "שעה של שקט" בתוך טרדות היומיום. בטיפול יש תחושה של הרפיה, השיאצו נותן תחושה כאילו אנחנו עטופים ומעורסלים, המטפלת תגיע לכל אותם שרירים דואבים ותמיס מהם את המתח.

תנועת מפרקים

כיצד מתבצע טיפול שיאצו בהריון

הטכניקות המבוצעות בטיפול כוללות לחיצות עמוקות ואיטיות על אזורים תפוסים, לחיצות נעימות על הגב הצוואר הידיים והרגליים, תנודות ומתיחות נעימות.

בשונה ממרפאות שונות בהן מבוצע הטיפול על מיטה, הטיפול בקליניקה שלי מתבצע על מזרון פוטון גדול שנתפר במיוחד בשיטה יפנית מסורתית, שעצם השכיבה עליו כבר נעימה ומרפה. הלחיצות נעשות על הבגדים (רצוי חולצה דקה וטייץ פשוט כדי שיהיה יותר נוח). לרוב, האשה  תשכב על הצד ונניח מספר כריות מתחתיה. בנוסף, נבחר תנוחות שאינן מכבידות על הבטן, השרירים, המפרקים וכלי הדם. במהלך הטיפול אני משחררת אזורים תפוסים, מערסלת, מנדנדת ומניעה את הגוף. אני עוברת גם באקופרסורה, שיטה של לחיצות ספציפיות אשר תומכות בתפקודים של הגוף, מחזקות ומעוררות את המערכת הפארא-סימפטטית ומייצרות מצב של רגיעה. לאט המטופלת שוקעת לתוך מצב של ציפה נעימה.

למי מתאים טיפול שיאצו בהריון?

הטיפול מתאים לרוב הנשים בהריון מהשבוע ה 12. כל מי שזקוקה לחיזוק של הגוף, שסובלת מחולשה עייפות או כאבים, הטיפול מתאים לה. טיפול השיאצו בהריון מתאים גם למי שמרגישה שאינה מצליחה להירגע בהריון, שהלחץ בעבודה לא מאפשר לה להיות בהריון ולחוות אותו, שהיא מודאגת מהבדיקות או מהלידה. הטיפול מתאים גם למי שמתחילת ההריון כבר חרדה מהלידה.
הטיפול נותן מענה לבעיות רבות כגון:

  • כאבי גב ומפרקים
  • בחילות צרבות וחולשה
  • מתח נפשי סביב ההריון והשינויים הרבים, חרדות מהלידה
  • מצב רוח ירוד ודכאון
  • ספיגה לא תקינה של המזון
  • בעיות עיכול
  • הפרעות שינה
  • כאבי רגלים, בצקות או בעיות של הקרנה לרגליים (סיאטיקה)
  • לשיפור התחושה הכללית

טיפול שיאצו בהריון

משך ותדירות  של טיפול שיאצו בהריון

טיפול שיאצו בהריון אצלי הינו טיפול מאד מאד מקיף ונמשך שעה ורבע.

בנוסף לטיפול השיאצו עצמו, בכל טיפול מוקדש זמן גם להכנת הגוף ללידה דרך שיחה, הרפיות ונשימות.  אנו מתרגלות טכניקות שיכולות לשמש אותך באופן מעשי גם במהלך הלידה. כך שהטיפולים מסייעים בעצם גם למוכנות שלך ללידה. 

תדירות הטיפולים תלויה בחומרת התלונה. במצבים של חולשה גדולה או כאבים רבים כדאי להגיע בהתחלה פעם בשבוע ולהיות בקשר בין הטיפולים, לאחר מכן ניתן לרווח.
יש נשים שמגיעות פעם בשבועיים-שלושה , לסוג של "תחזוקה" על מנת לשמר את הכוחות של הגוף, להניע מפרקים ולהגיע ללידה במצב פיזי ואנרגטי טוב.

לקוחות מספרים

הגעתי למירב בחודש השמיני להריוני. הייתי בשמירת הריון וסבלתי מחוסר נוחות ומכאבים בכל תנוחה אפשרית. לא יכולתי לשבת על כסא או לשכב על הגב.

נשכבתי על המזרון של מירב, בהתחלה היה לי כבד ולא נוח ולאט לאט שכחתי שיש עלי עוד 20 קילו ונמסתי לתוך הידיים שלה. מלבד העובדה שהטיפול היה תענוג, בעיקר לאישה בהריון שכל כך זקוקה למגע הזה, פתאום שכבתי על הגב בלי קושי ולראשונה התיישבתי על כסא רגיל בלי לחוש את הכאבים ואת אי הנוחות.

בשלבים יותר מתקדמים של ההריון, כשאסרו עלי לזוז, מ… המשך קריאה ←

המלצה - טיפולים מכינים ללידה

במהלך ההריון שלי שמעתי על מירב הרבה דברים, דברים מדהימים והייתי חייבת ללכת לפגישה אחת כדי לראות במי מדובר. להיפגש בקסם הזה. נפגשתי עם מירב פעם אחת הוקסמתי והתחלתי בסדרת טיפולים מכינים ללידה (שכוללים שיאצו, תטא היליניג, ואייפק). מירב אף פעם לא עמדה איתי על השעון והדקות, והרגשתי תמיד שהיא מעניקה מעצמה את הלב והנשמה, נוכחת איתי בכל רגע ורגע, קשובה ומעניקה לי את כל כולה – פיזית ורגשית.

לאחר כמה חודשים הגעתי ללידה רגועה יותר, הסרתי פחדים, וכל מיני א… המשך קריאה ←

 

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה

התקשרי אלי לטלפון – 052-3633372

עוד משהו קטן

לאחר שנים של ניסיון בטיפול בנשים הרות אני יכולה לאמר שהטיפולים בטוחים לחלוטין, אם מיישמים אותם נכון. טיפולי שיאצו בהריון יכולים לחולל נפלאות והחיוך שנשים יוצאות איתו מהקליניקה שווה הכל.

לידה קלה ושמחה
ממירב  052-3633372

חדש! סרטוני הדרכה ללידה קלה יותר

הכניסי את כתובת המייל והסרטונים בדרך אליך

אם הגעת עד לכאן אשמח ללייק כדי שעוד נשים בהריון יוכלו להנות מכתבה זו.

מטופלים מספרים

בני הגדול שהיה בן שלוש סבל מעצירות בתקופת הגמילה מחיתולים. לפעמים היה עובר שבוע שלם ללא יציאות… חברה המליצה לי להביא אותו למירב וכך עשיתי. כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה הקלה גדולה וכל ה"פקקים" נפתחו. כעבור שלושה טיפולים הבעיה נעלמה לגמרי. בני השני סב… המשך קריאה ←
טיפול בעצירות בתקופת הגמילהענבל קראוס, הוד השרון