כתבה בנושא ריפוי אלרגיה שהתפרסמה במגזין "חיים אחרים"

כתבה מגזין מירב קריספיל

בגיליון האחרון של "חיים אחרים" שוחחו איתי בנושא ריפוי אלרגיה כדי שאספר מה יש לשיטת אייפק להציע בתחום ריפוי האלרגיות באביב במיוחד, בתור אחת שסבלה מאלרגיות במשך שנים רבות אני יכולה להעיד שמציאת הפיתרון שינתה את חיי.

לשיטת "אייפק" יש כבר אהדה רבה בזכות ההצלחות הרבות של השיטה בריפוי אלרגיות אצל ילדים ומבוגרים. דרך השיטת ניתן לאבחן מאות סוגים של אלרגיות וגם לטפל, כן כן לטפל באלרגיות להעלים לחלוטין, ב"אייפק" מעדיפים את המושג "לנטרל" את האלרגיות.

 

מהי אלרגיה

אלרגיה או בעברית "רגשת", היא תגובה של מערכת החיסון לחומרים המצויים באופן רגיל בסביבתנו. פירוש המילה ביוונית הוא "פעולה שאינה במקומה" גורמי האלרגיה הקרויים "אלרגנים", הם בדרך כלל חומרים טבעיים, שמקורם בצמחים, בבעליחיים, באוויר, במזון, במים ובתרופות, או חומרים כימיים מסוימים.

התבטאות

התגובה האלרגית גורמת לדלקת באיברים שונים ומתבטאת בעיקר במערכת הנשימה, בעור ובמערכת העיכול כגון נזלת (קדחת השחת או נזלת כרונית), סינוסיטיס,דלקת עיניים כרונית או עונתית, אסתמה, תפרחת, גרד, בצקת(נפיחות) ואף הלם אנפילקטי(שוק אלרגי) שעלול לגרום לסכנת חיים. כ12-25 מאוכלוסית העולם סובלים מאלרגיה כזו או אחרת. בנטייה לאלרגיה קיים מרכיב תורשתי מובהק.

הפיתרון של שיטת אייפק לריפוי אלרגיה

שיטת גוף=נפש לטיפול באלרגיות היא שיטת אייפק (IPEC). "השיטה מתכנתת ומסנכרנת מחדש את הזיכרון של מערכת החיסון שהשתבש".  "משמעות השם 'אייפק' היא ניקוי פיזי ורגשי משולב. יש הקוראים לה 'ההיי=טק של הרפואה המשלימה', מכיוון שהעבודה באייפק מדויקת מאוד. הזיכרונות שנרשמים בתאי הגוף ובמערכת החיסון יוצרים מעין רשת של מידע, והמטפל הוא המידען ששולף את המידע הנכון שקשור לתסמין או לאלרגיה ומנקה ממנו את האנרגיה שחוסמת את הזרימה ואת 'השיבושים במערכת החיסון' ברמה הפיזית וברמה הרגשית.

"השיטה התפרסמה בזכות אחוזי הרפוי הגבוהים שלה בטיפול באסתמה ובאלרגיות אצל מבוגרים וילדים, כגון אלרגיות ורגישויות למזון, פריחות לא מוסברות, בעיות עור, אלרגיה לאבק ולקרדית אבק הבית ומעברי עונות. היא מאפשרת לטפל בדרך פשוטה ונטולת סיכון ולהחזיר את החיים לאיזון באמצעות סדרה קצרה של טיפולים.

"הטיפול מתחיל באבחון מקיף שמתבסס על שיטת מבחן השרירים (תורת הקינסיולוגיה), שבאמצעותה אני מקבלת מידע מהמטופל באופן בלתי מילולי. באבחון נבדקת תגובת הגוף לרכיבים במזון, לחומרים סביבתיים ולרכיבים רגשיים, ובהמשך אני יוצרת תוכנית לניקוי האלרגיות שמצאנו. ראיתי הצלחות רבות גם אצל ילדים ותינוקות, שרגישים הרבה יותר ממבוגרים ובאמצעות השיטה זוכים למענה, בעיקר מכיוון שהתקשורת אינה מילולית. אצל תינוקות יונקים האלרגיה יכולה להיות בתגובה למזון שהאם אוכלת. טיפול בשיטה מאפשר לאם להמשיך להיניק מכיוון שאפשר לבודד בקלות את הגורם האלרגני".

 

לקריאת הכתבה המלאה לחצו על הלינק הזה

רוצים לשמוע עוד על הטיפול או לקבוע פגישה ?

התקשרו ל 052-3633372

מטופלים מספרים

את מירב פגשתי לראשונה בשלבים מתקדמים של הריוני השלישי. החלטתי לצאת למסע של לידה אחרת ובזכות ההדרכה שלה, המגע שלה בשיאצו (מגע היה לי כל כך חסר בהריון), ההקשבה, החיבור וליווי ההריון בכלל, הצלחתי ללדת ללא אפידורל ונהניתי מלידה טבעית ומעצימה.
מאז עברו כבר כמעט 7 שנים בהם נפגשנ… המשך קריאה ←
ליווי בחודשי ההריון לקראת לידה מעצימהדניאלה מן, רעננה