דם בצואה אצל תינוקות

דם בצואה אצל תינוקות
שלשול, דם בצואה, (סליחה על התיאורים הגראפיים) זו חווית ההורות הראשונית אצל חלק מההורים. תינוקות שמראשית החיים מופיע אצלם צואה לא תקינה, עם  ריר או כתמי דם בגדלים שונים. לעיתים תופעה זו באה יחד עם מצב של אי עליה במשקל והאחוזונים בביקורים בטיפת חלב צונחים מפעם לפעם, מצב שמעורר הרבה דאגה אצל ההורים. למרבה המזל דם בצואה אצל תינוקות אלה לרוב אינו גורם לסבל, הם חייכנים ושמחים כאילו אין שום דאגה.

ברפואה הקונבנציונאלית הטיפול כולל בשלב הראשון מעבר לפורמולה מפורקת, גם אם התינוק יונק יש להפסיק להניק. אין דרך בגיל הזה לגלות למה התינוק מגיב ומה יוצר את הדלקת הזאת במעי. הרבה תינוקות שהגיעו אלי, המעבר לפורמולה מפורקת לא שיפר את המצב. בשיטות בהן אני מטפלת, יש דרך לזהות את הגורם ואפילו להימנע מהפסקת הנקה ובכל התינוקות שטפלתי היה שיפור עצום והדם בצואה או הריר הפסיק.

 

אלרגיה לחלב פרה אצל תינוקות

חלק מהתינוקות שמגיעים אלי סובלים מאלרגיה לחלב פרה,  שמתבטאת בהקאות, פריחות או צואה עם דם או ריר. במקרים רבים הימנעות מחלב פרה אצל האם המיניקה תעזור, אך זו לא הסיבה היחידה, יכולות להיות סיבות רבות נוספות. תינוקות שאלרגים לחלב פרה עשויים ברוב המקרים להיות אלרגים לעוד רכיבים בתזונה, הבירור והאבחון בשיטת אייפק יכול לפתור את הבעיה בצורה מלאה ולאבחן בדיוק את כל האלרגיות והרגישויות ללא בדיקות פולשניות או כואבות.

סיפור מקרה

הסיפור הזה התחיל לפני חצי שנה,
 טלפון מאמא מבוהלת לתינוקתשהרופא גזר עליה הפסקת הנקה והיא פשוט לא יודעת מה לעשות. התינוקת לא מעכלת טוב את חלב האם אולי אלרגית למשהו שעובר בחלב ולכן לא עולה במשקל, אחוזון **1** שלשול כל הזמן וסמנים של דלקת בבדיקות הדם. האמא . האמא כבר ניסתה לתת פורמולה מיוחדת אך גם את זה התינוקת לא עיכלה טוב. שום דבר לא עוזר.
תינוקות יכולים להיות אלרגים למשהו בתזונה של האם וזה יכול להתבטא בשלשולים, אי עליה במשקל ואפילו בדם בצואה. לרוב ההמלצה היא הפסקת הנקה וזה ממש ממש חבל. אז מה עושים? יש דרך אחרת?
אז כאן נכנס האבחון המדהים של אייפק שיכול לזהות למה התינוק רגיש ולמה בסביבה שלו הוא מגיב ולהתחיל לנטרל את כל הגורמים האלה. תוך 3 מפגשים התינוקת המתוקה כבר הפסיקה לשלשל ו אחרי שבועיים היא כבר עלתה במשקל 200 גרם בשבוע אחד
השבוע אמא התקשרה לספר שההנקה המשיכה עד גיל שנה, היא כבר באחוזון 32 שמחה ומדהימה.

אולי יעניין אותך גם:

לקוחות ממליצים

עידית בקשי המלצה

מירב,
אנחנו מכירות כבר שנים, מאז ההריון של אלעד (9) במהלכו אפשרת לי להמשיך ללכת למרות דלקת באגן בזכות טיפולי השיאצו, וליווית את הלידה הטבעית המהירה והממוקדת, שהיתה חוויה מעצימה עבור כולנו. את מתן בכורי ילדתי בלידה "בית חולימית" נוראית, וללא תמיכה בהנקה שנכשלה. היה לי ברור שאפשר גם אחרת, ובזכותך 3 מילדי נכנסו לעולם כשהם ואני מחוברים בצורה מרגשת, ופועלים יחד במודעות מלאה, בחוויה בריאה שאין כמוה.

שלי נולדה בראש השנה לפני שנתיים. הזעקנו אותך בבוקר החג, ל… המשך קריאה ←

 

 

רוצים לשמוע עוד על הטיפול או לקבוע פגישה ?

התקשרו ל 052-3633372, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

מטופלים מספרים