מעגל עוברים ונשים בהריון

לכל אחת יש אפשרות לתקשורת ישירה וקלה עם העובר ❤️

אני רוצה לספר לך על כלי מדהים, שמשנה חיים של הורים, בוודאי של אמהות. כלי שכל מי שהייתה בהריון ושמעה עליו, הצטערה על שלא ידעה עליו בזמן ההריון ולא נעזרה בו לקבל תשובות לשאלות הכי בסיסיות, או הכי משמעותיות לעוברה ולה. אז אם את בהריון או אם יש לך חברה בהריון את חייבת לשמוע על זה.

לכלי הזה אני קוראת בקצרה "מבחן שרירים". מתברר, שהגוף שלנו יודע לענות על שאלות מורכבות שקשורות אליו בעזרת סוג של ביו-פידבק (משוב) שרירי, ש "עונה" בעזרת שינוי עדין בשרירים על כל שאלה שקשורה למה נכון לגוף שלנו או לא, מתאים לנו או לא, מומלץ לנו או לא. הגוף שלנו פשוט מאותת במעין "כן" או "לא" לכל שאלה שתשאלו אותו – כל שאלה – ושבעולם "הרגיל" של אבחון ובדיקה – אין שום סיכוי שהייתם מקבלים תשובה.

מגניב? חכו, יש עוד!.
מה אם היית בהריון, והיית יודעת שאפשר לשאול את העובר ברחם שאלות? ושהוא יענה לך? לשאול מה טוב לו ומה לא, מה נכון לו ומה לא, מה הוא מעדיף? או, כאן זה כבר נעשה מדהים באמת.


אז נעים להכיר, אני מירב קריספיל מטפלת שנים רבות בנשים בהריון ודולה וותיקה ומוכרת. זה מה שאני עושה בשנים האחרונות: עוזרת לאמהות לתקשר עם העובר. לצד עבודתי כדולה ומלווה בלידה, אני מכינה ללידה לא רק את האימהות והאבות אלא גם את העוברים ובמהלך עבודתי גיליתי כמה תגליות שכל אמא בהריון חייבת לדעת.

תגליות בנוגע לעוברים

גיליתי שכשעובר נמצא בתקשורת עם הסביבה שלו ויכול לתקשר להוריו מה עושה לו טוב ומה לא, מה נעים לו וכולי נוצרת המסוגלות שלו להתמקם באופן אידאלי ולהיוולד בכיף הרבה הרבה יותר גדולה.  לכמה מהסיפורים שממחישים את התגליות שלי ממליצה ללחוץ כאן

הכלי שבו אני משתמשת לגילויים אלה הוא פשוט ביותר והשנה בכוונתי ללמד אותו כמה שיותר אימהות, אבות, דולות ומיילדות.
אז אם את בהריון, בואי ללמוד מה העובר שלך מרגיש בבטן
ואיך הוא חווה את המציאות שאת חיה בה ואיך אפשר לדבר אליו ולהרגיע אותו.
אם יש לך חברה בהריון, שלחי לה את הקישור הזה.

אני רוצה להזמין אותך למעגל עוברים ואמהות.
שבו כל אישה הרה, תוכל לשוחח עם העובר שלה, לקבל ממנו מסרים ולהעביר אליו המון אהבה ונוכחות.
הוא קורא לך.

מתי ואיפה זה קורה?

ביום רביעי בערב 14.2.18 , בשעה 19:00
ב"בית של מזל", רוטשילד 69 בכפר סבא

איך נרשמים?

מלאי את הפרטים ואחזור אליך עוד היום או היכנסי להזמין כרטיסים כאן

מטופלים מספרים

מירב, אנחנו מכירות כבר שנים, מאז ההריון של אלעד (9) במהלכו אפשרת לי להמשיך ללכת למרות דלקת באגן בזכות טיפולי השיאצו, וליווית את הלידה הטבעית המהירה והממוקדת, שהיתה חוויה מעצימה עבור כולנו. את מתן בכורי ילדתי בלידה "בית חולימית" נוראית, וללא תמיכה בהנקה שנכשלה. היה לי … המשך קריאה ←

המלצה על טיפול בקרוהן אצל ילדיםעידית בקשי, מושב סלעית