שוברי מתנה לטיפולי שיאצו בהריון או אחרי לידה

טיפול מתנה זו דרך נהדרת לפנק את האנשים הקרובים והחשובים לכם.
טיפול מתנה הוא מתנה שמביעה ללא מילים  "חשבתי עליך"

הטיפולים מתאימים לנשים בעיקר, לחיזוק, להרפיה וכמובן לפני ואחרי לידה.
נהדר כמתנה ליום הולדת, מתנה ליולדת הטרייה ונהדר גם כמתנה לחגים. המתנה כוללת טיפול שיאצו מפנק ומחזק – משך הטיפול שעה ורבע.

פשוט מאד להזמין

ממלאים את הפרטים בעמוד זה.
מועברים בלחיצה על כפתור לעמוד של פלא-פיי ומשלמים שם בזריזות באמצעות כרטיס אשראי. שובר המתנה נשלח לפי רצונכם למקבל המתנה במייל בוואצאפ או בפייסבוק.
לשאלות נוספות ניתן להתקשר אלי 052-3633372 או לפנות אלי בצרו קשר

 

 

מה המתנה כוללת ?

המתנה כוללת טיפול שיאצו מפנק ומחזק – משך הטיפול שעה ורבע. הטיפול כולל עבודה על שרירים ומפרקים, חיזוק ואיזון האנרגיה, עבודה של רגיעה ונשימה. המטופלת מקבלת בנוסף במתנה תמצית פרחי באך לאיזון או תערובת שמנים.

האם זה שרת מאובטח ?

התשלום מתבצע דרך חברת פלאפיי. חברה שקיימת כבר מ 2007 ומאפשרת תשלום נוח ומאובטח.
לאחר שתמלאו את הטופס תועברו אל האתר של פלאפיי להזנת פרטי כרטיס אשראי, הודעת אישור תישלח לכם על-ידי פלאפיי מיד בסיום ביצוע התשלום. את החשבונית אשלח אליכם בדואר לפי הכתובת שתזינו בטופס.
פשוט בטוח וקל.

זה פשוט להזמין – בוחרים בסוג השובר, עם הבחירה יופיע לכם הסכום לתשלום
ממלאים למי רוצים להעניק  את השובר ואת המייל שלו.

אם יש לכם בקשות מיוחדות כתבו לי אותן במקום הפנוי להערות
ממלאים את הפרטים של המזמין ולוחצים על הכפתור של פלאפיי.

שיאצו בהריון:
השיאצו היא שיטת טיפול עדינה ואפקטיבית במגע, שבטוחה ומומלצת לנשים בהריון. הטיפול מעלים כאבים , מיחושים שונים ומצבי לחץ, מרגיע נעים ומחבר לתחושות שבבטן, מחזק את המערכת החיסונית ומטעין באנרגיה חדשה את מערכות הגוף  .

שיאצו לקראת לידה:
טיפול שיאצו מרגיע ומחזק הוא אפשרות נפלאה להכין את הגוף כדי לאפשר לידה טובה וזורמת ולעודד התחלה של צירים באופן טבעי ואפילו נעים.

טיפול שיאצו לאחר לידה:
מבחינה פיזית אין בעיה לקבל טיפול שיאצו  מיד לאחר הלידה, או מספר ימים אחריה. השיאצו מחזק, תומך בזרימת הדם הרצויה לאזור החזה, מקל על הכאב באזורים שעליהם נמצא עומס רב בזמן הלידה ומיד אחריה, מאד מרגיע ומעניק ליולדת "רגע לעצמה". מתנה פשוט נפלאה.

למי עוד מתאים הטיפול ?

השיאצו מתאים לכל אחד, הוא מפנק ועוטף ומתאים לכול : מבוגרים, צעירים, ילדים ותינוקות.

מעבר להיותו מרגיע, השיאצו תומך ומעודד את יכולות הריפוי העצמיות של הגוף. לפי התפיסה ההוליסטית  חסימות אנרגטיות הן מקור החולי שלנו ולכן במהלך הטיפול המטפל יפעל לאיתור החסימות הללו ולשיחרורן . הטיפול בשיאצו  מחזק את התנגודת החיסונית, משפר את זרימת הדם ואת הזרימה של הצ'י (אנרגיה) בגופנו. השיאצו אינו מומלץ מיד לאחר ניתוח ובשלושת חודשי ההריון הראשונים (עד שבוע 11)
במהלך הטיפול כאבים מתפוגגים  והתחושה לאחר הטיפול היא נוחה יותר וחיונית יותר.

לקבלת מידע נוסף :

התקשרי אלי לטלפון – 052-3633372

אם הגעת עד לכאן אשמח ללייק כדי שעוד מתעניינים יוכלו להינות מכתבה זו.

מטופלים מספרים

את מירב פגשתי לראשונה בשלבים מתקדמים של הריוני השלישי. החלטתי לצאת למסע של לידה אחרת ובזכות ההדרכה שלה, המגע שלה בשיאצו (מגע היה לי כל כך חסר בהריון), ההקשבה, החיבור וליווי ההריון בכלל, הצלחתי ללדת ללא אפידורל ונהניתי מלידה טבעית ומעצימה.
מאז עברו כבר כמעט 7 שנים בהם נפגשנ… המשך קריאה ←
ליווי בחודשי ההריון לקראת לידה מעצימהדניאלה מן, רעננה