המלצה על דולה בלידה ויבק

אוק 25, 2012
מירב היקרה,
הדולה הכי רגישה, רכה ואימהית
את מירב הכרתי עוד מימי צעירותי שהייתי רווקה והדרכתי שיעורי עיצוב הגוף באלפי מנשה, ומירב התאמנה אצלי.לימים חיפשתי דולה עבור הלידה השנייה שלי. החלטתי  לעשות מהלך מודע ומתוכנן- ללדת לידה רגילה, נרתיקית, עם דולה לאחר שילדתי את הבן הראשון שלי, אריאל,  בניתוח קיסרי.
ידעתי מניסיוני הלא כל כך טוב, שבתי החולים בארץ מובילים בדרך כלל לניתוחים קיסריים חוזרים לאחר ניתוח קיסרי קודם, גם הלחץ שחוויתי במהלך הלידה הראשונה שהסתיימה בקיסרי לאחר פתיחה של 9 ס"מ הייתה טראומתית עבורי. אמרתי לעצמי, שאני מאמנת פילאטיס וגם בעלת תעודה של התעצמלות לנשים בהריון ולאחר לידה, בעלת 2 תארים ראשון ושני בויינגייט..חייבת לעבור לידה רגילה אחרי הניתוח, גם עבור המקצועיות  שלי (כי אני הרי מאוד חייה את העבודה ביום יום שלי) וגם עבור החוויה העצומה הזאת. אחת המתאמנות שלי המליצה לי על מירב קריספיל כדולה מנוסה  אשר השתתפה ועזרה לה בשלוש הלידות שלה הדולה.כבר משיחת הטלפון הבנתי  שלמירב נסיון רב גם במקרים כמו שלי. דרך מספר טיפולים יחד עם בעלי  אצלה וטיפול שלי אישי, הגעתי למקום הנכון , הבטוח בהכנה ללידה.

אני שלטתי בלידה ולא היא בי, מירב הדולה הייתה שם לחזק את ידי ,להנחות אותי בתנועתיות גם בזמן ההפסקה בין הצירים ובתוכם  ולמרות שבחרתי באפידורל.
בלידה בת 6 שעות, יצא לעולם איתן במשקל של 3.090 ק"ג.

הכי חשוב היה השלב שהקשבתי למירב והגעתי לבית חולים שכבר הצירים היו בלתי אפשריים, דבר שגרם לי להגיע בפתיחה של 5 ס"מ ומחיקה מלאה- ישר לחדר לידה.

מירב היקרה, הדולה הכי מקסימה שיש
שווה כל אגורה!

באהבה

מטופלים מספרים

את מירב פגשתי לראשונה בשלבים מתקדמים של הריוני השלישי. החלטתי לצאת למסע של לידה אחרת ובזכות ההדרכה שלה, המגע שלה בשיאצו (מגע היה לי כל כך חסר בהריון), ההקשבה, החיבור וליווי ההריון בכלל, הצלחתי ללדת ללא אפידורל ונהניתי מלידה טבעית ומעצימה.
מאז עברו כבר כמעט 7 שנים בהם נפגשנ… המשך קריאה ←
ליווי בחודשי ההריון לקראת לידה מעצימהדניאלה מן, רעננה