טיפול רגשי לפעוטות וילדים

טיפול רגשי לפעוטות וילדים באמצעות שיטת אייפק מסייע במצבים של פרידה, גמילה, קשיי גמילה מחיתולים, קשיי גמילה מהנקה, פרידה מבית, מגן ועוד. הטיפול עובד כמו קסם, דר הטיפול עולות הסיבות המדוייקות למצוקה של הילד ומתבררים דברים שההורים כלל לא ידעו. פעמים רבות יש רקע רגשי למצבים פיזים כמו עצירות וכאבי בטן והרפואה הקונבנציונאלית לאחר בדיקות רבות וממושכות לעיתים פשוט לא מוצאת דבר מגיעים אלי הורים שכבר ניסו הכל, הגיעו לטובי המומחים מנהלי מחלקות, וביחד זיהינו ופתרנו את הרגע הרגשי מאחורי המצב הפיזי.

 

סיפור מקרה –  טיפול רגשי לפעוט:

איך באמצעות שיטת אייפק אנחנו מגלים דברים על החוויה של הילד.

מתן בן השנתיים הגיע אלי עם אמו שירה בגלל התקפי זעם תדירים (”טנטרום") שיוצאים משליטה. בטיפול הראשון עלה הקשר המיוחד בינו ובין אחיו הגדול, עליו "רכש" מתן סוג של אחריות, למרות שהיה קטן ממנו. כבר לאחר הטיפול הראשון נוצר שינוי, והתקפי הזעם שלו התמתנו. הכל בשליטה…

במפגש השני שלנו סיפרה שירה על חוויה טראומטית שהתרחשה באותו שבוע. מתן החמוד נפל לבריכת שחייה עמוקה והיא חילצה אותו לאחר מספר שניות. היא ביקשה שאבדוק אם נותרה במתן טראומה שיש צורך לשחרר. באמצעות טיפול אייפק איתרתי מועקה רגשית גדולה אצל מתן, אך באופן מפתיע, המועקה היתה קשורה לארוע אחר לגמרי.

שאלתי את שירה מה עוד התרחש השבוע. היא ציינה שבאותו שבוע נפטרה סבתו של מתן ושמתן אכן התנהג באופן מוזר כשביקר בבית האבלים. בטיפול גיליתי שמתן הושפע מכך מאד, בטיפול ממוקד באייפק שחררתי את המועקה.

טיפול זה הותיר בי  ובאמו רושם עז על ההשפעה העצומה של טיפול אייפק בילדים, וכמה הוא משמעותי במיוחד בטיפול בילדים קטנים ששפתם, גם הרגשית, אינה עשירה דיו.

לגלות את החוויה של הילד

ילד בן שנתיים לא מסוגל לבטא עד כמה הוא נבהל מהביקור בבית סבתא, עם מלא אנשים ועם אווירה "כבדה". הסנסורים הרגישים של הילד קולטים מיידית וללא סינון את העצב שמוקרן מסביבתו ואת האווירה המדוכדכת , בשונה מילד בוגר יותר, הוא אינו יודע בהכרח לבקש הסבר, לבטא תחושה, או לפרוק את המועקה.

בנוסף, הטיפול נותן להורה הרגשת יכולת בכך שהוא מצליח לעזור לילד ולכך יש ערך פסיכולוגי עצום. התחושה של הורה מסוגל ומצליח תורמת לקשר ההולך ונבנה בין ההורה לתינוק .

לקוחות ממליצים על טיפול רגשי לפעוטות וילדים

 

 

רוצים לשמוע עוד על הטיפול או לקבוע פגישה ?

התקשרו ל 052-3633372, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

מטופלים מספרים

מירב, אנחנו מכירות כבר שנים, מאז ההריון של אלעד (9) במהלכו אפשרת לי להמשיך ללכת למרות דלקת באגן בזכות טיפולי השיאצו, וליווית את הלידה הטבעית המהירה והממוקדת, שהיתה חוויה מעצימה עבור כולנו. את מתן בכורי ילדתי בלידה "בית חולימית" נוראית, וללא תמיכה בהנקה שנכשלה. היה לי … המשך קריאה ←

המלצה על טיפול בקרוהן אצל ילדיםעידית בקשי, מושב סלעית