שיטת אייפק – איך היא יכולה לעזור לכם

מרגישים חולשה מעת לעת?
מחפשים טיפול באלרגיה או כאבים לא מוסברים?
חשים שהפחדים והמתחים מניעים אתכם ופוגעים בשגרת היום או העבודה?
מרגישים חסומים מלממש את הפוטנציאל שלכם? אילו היו מגלים לכם שלגוף שלכם יש תשובות והכוונה כיצד לרפא זאת הייתם מזדרזים להקשיב לו.

" שיטת אייפק – אנחנו שואלים, הגוף משיב"

אייפק היא שיטת טיפול ייחודית שבה הגוף של המטופל עצמו, מספק מידע מדויק והכוונות מהחלקים הלא מודעים של המוח ממה הוא "סובל" וכיצד לטפל בכך. כל זאת, בעזרת שיטת מובנית ויעילה שנעזרת במגוון כלי אבחון וביניהם ביופידבק (משוב ביולוגי) של מערכת שרירים.
בפשטות – המטופל עצמו בשיטת אייפק מכוון את הטיפול. תודות לכך הטיפול יעיל ביותר ובעיות שנראות בלתי פתירות מגיעות לריפוי מהיר וקבוע.
אייפק מאפשרת לנו בירור מדויק ומקיף של תופעות גופניות או רגשיות וטיפול בהן והתפרסמה במיוחד בזכות הצלחות רבות בטיפול באלרגיה . השם של שיטת אייפק נגזר מראשי התיבות באנגלית – INTEGRATED PHYSICAL EMOTIONAL CLEARING®IPEC THERAPY. בעברית – ניקוי פיזי רגשי משולב . השיטה פועלת מתוך הנחת היסוד שהגוף והנפש הן יחידה אחת.

איך מאבחנים ?

כלי האבחון המרכזי של שיטת אייפק הינו ביופידבק של מערכת השרירים. המשוב בודק באופן מדויק ושיטתי את יחסי הכוחות – הקשר – בין ההתבטאויות הפיזיות והפסיכולוגיות של הסימפטומים עליהם מתלונן המטופל. גילוי הקשר בין שני צדדים אלו מוביל לאבחנה שמאפשרת ריפוי.
את השיטה פיתח בשנת 1997 ד"ר אורי קניג, פסיכולוג קליני מקליפורניה.

מטיפול באלרגיה עד למימוש פוטנציאל אישי

שיטת אייפק מתאימה במיוחד לטיפול בתופעות חוזרות או כרוניות (פירוט התופעות השכיחות), כגון רגישויות, אלרגיות, בעיות חיסוניות, בעיות עיכול, כאבים שמקורם לא תמיד ברור, בעיות פוריות. אחד התחומים בו השיטה יעילה במיוחד הוא טיפול באלרגיות.

השיטה גם יעילה לזיהוי ונטרול מחסומים רגשיים – כעסים, כישלון, מתח וכדומה – שמפריעים לנו ביחסים בינאישיים, זוגיים ובקריירה. הטיפול משחרר דפוסים מקבעים ומזיקים שכאלה ומאפשר לנו לממש את הפוטנציאל שלנו.
"טיפול מהיר, אפקטיבי ומן השורש"

איך מטפלים ?

מתחילים במפגש אבחון שבו אנו מזהים את כל הגורמים המחלישים או מפריעים לנו מבחינה תפקודית. הגורמים יכולים להיות פיזיים אם מדובר בטיפול באלרגיה או רגשיים אם מדובר בטיפול רגשי. לאחר מכן מנטרלים בשיטתיות את אותם גורמים באמצעות מגוון שיטות טבעיות המשלבות אקופרסורה (לחיצה על נקודות דיקור), טיפול באנרגיה, הומיאופתיה, כירופרקטיקה , עיסוי ועוד. כל טכניקה בשיטת אייפק נקבעת באמצעות מבחן שרירים כדי לאפשר למטופל הספציפי את הריפוי הטוב ביותר.

טיפול עוקף מודע

אייפק ייחודית בכך שהיא "עוקפת" את המחשבות המודעות שלנו ומקבלת מידע מדויק והכוונות מהחלקים הלא מודעים של המוח. בעזרת ביופידבק של מבחן שרירים מקבל המטפל, בכל שלב ושלב, מידע ישירות מהמטופל על הגורמים הלא מודעים, כמו גם הנחיות והכוונות לטיפול: נושאי הטיפול, הטכניקות שיבחרו לטיפול ועוד.
בפשטות – המטופל עצמו מכוון את הטיפול. תודות לכך הטיפול יעיל ביותר ובעיות שנראות בלתי פתירות מגיעות לריפוי מהיר וקבוע.

"שיטה לכל גיל – גם לתינוקות ונשים בהריון"

טיפול אייפק מצוין לילדים , תינוקות , בוגרים וגם נשים בהריון. תינוקות ופעוטות נפטרים מעצבנות, כאבי בטן, רגישויות, אי שקט ופחדים ומגיעים למקום רגוע ושלו יותר . בוגרים מגלים עולם ללא אלרגיות , ללא כאבים ישנים וללא דפוסים שמנהלים אותנו שוב ושוב לאותם המקומות.

אולי יעניין אותך גם:

מירב הקוסמת

שלוש לידות מקסימות, שתים עשרה שנה, ואין ספור טיפולי שיאצו בלי קשר.
מירב היא "הקוסמת" שלי – יודעת לעשות לי reset לגוף…

אילנה חכים

המלצה על ידי הפלא של מירב

את מירב הכרתי לפני כשנתיים כשאני מגיעה אליה על ארבע. ההומאופט שלי שהכיר את מירב ואת יכולותיה המופלאות המליץ לי בחום על ידי הזהב שלה.
הגעתי אליה הודות לכאבים בכל שרירי הגוף כשהדגש על כאבי גב תחתון והתקשיתי מאוד להתרומם מישיבה לעמידה.
כאבים המת… המשך קריאה ←

לפגישת ייעוץ ואבחון מקיפה  התקשרו אלי  052-3633372 

מטופלים מספרים