סדנת "אמא מרגישה הכל"

סדנת אמהות לטיפול בתינוקות וילדים לחיזוק האינטואיציות שלך. חמישה מפגשים המשלבים טכניקות מופלאות לטיפול ואיזון עצמי.

כאימהות אנחנו נדרשות להיות לא פחות מקוסמות כדי להבין בכל רגע מה התינוק שלנו צריך, כדי לרפא כל פצע או שריטה וכדי להבין את הילד שלנו גם אם הוא בוחר לא לשתף ולדבר.

דרך טכניקות מתחומי טיפול שונים נלמד לסייע לריפוי מהיר של כל מכאוב, רגשי או פיזי. דרך אבחונים ייחודיים נלמד לחדור לנבכי הקידוד הגופני כדי לקבל את הגורם לכל תופעה או קושי.

נשמע דמיוני ?

היי אני שמחה שהגעת לכאן, שמי מירב קריספיל ומזה שנים אני פוגשת מאות ילדים ותינוקות ורואה כמה שהם רגישים לשלל הגורמים והגירויים שסביבם. אני מזהה בקליניקה כיצד הם מגיבים לרגשות של המבוגרים שסביבם, למזון שאותו הם אוכלים ולמזהמים שנמצאים בכל מקום. ויוצאים בקלות מטרידה כל כך, מהאיזון שלהם.

מאידך, דרך הכלים בהם אני מטפלת אני נדהמת כל פעם מחדש מהשינוי החל בהם בעקבות הטיפול, כיצד הם "מתאזנים" מחדש בקלות ומתחזקים. כאילו לחצנו בדרך קסומה על כפתור ה RESET החבוי איפשהו…

האני מאמין שלי הוא לתת כלים בידי ההורים, להפוך אותם לקואצ'רים ולגורם מאזן בחיים של הילדים שלהם. את הסדנה הזו העברתי בעבר למטופלים אשר יישמו את הטכניקות בבית וסיפרו לי אחר כך סיפורי הצלחה מרתקים על ריפוי הילדים ואפילו בן הזוג…

פירוט הנושאים שנלמד:

  • מהו מבחן שרירים ואיך משתמשים בו.
  • כיצד לבדוק האם אני או הילד שלי רגישים למזון מסויים.
  • כיצד להשתמש באבחון כדי לבחור לעצמי תוסף תזונה, הומאופטיה או שמנים ארומטיים שהכי מתאימים לי.
  • טיפול במצבים רגשיים של הילדים שלנו ושלנו.
  • יצירה של אמירות חיוביות שיאפשרו לנו לחזק את הביטחון העצמי, את האמון והמסוגלות שלנו.
  • שחרור מצבי סטרס שקרו בזמן ההריון והלידה.
  • קבלת מידע דרך כלים אינטואיטיביים נוספים שיעזורו לי לטפל בילדים שלי.
  • טכניקות בעיסוי ושיאצו להרגעה וחיזוק מערכת החיסון.
  • כלים אנרגטיים לחיזוק כלל מערכות הגוף.

ניתן להגיע רק למפגש הראשון ב90 ש"ח בלבד (לששת הנרשמות הראשונות)

בתום המפגש תינתן אפשרות להירשם לסדנה כולה בהנחת הרשמה מוקדמת. המפגש הראשון יתקיים בכפר סבא, 13.11.19 בשעה 10:00 בבוקר מספר המקומות מוגבל ! מועד ארבעת המפגשים הנוספים יקבע עם הקבוצה שתתגבש.

להרשמה ופרטים  052-3633372

כמה זה עולה

מחיר ההשתתפות בסדנה 1190 ש"ח כולל מע"מ לכל המפגשים. התשלום מראש, ניתן לשלם בצ'ק או או באפליקצית פייבוקס או בעסקת תשלומים דרך האתר שלי. הרשמה מוקדמת עד למפגש הראשון ב 13/11  980 ש"ח בלבד.

הטבה מיוחדת לששת הנרשמות הראשונות 90 ש"ח בלבד למפגש הראשון בלבד 🙂 שיקוזזו ממחיר הסדנה כולה. מחיר השתתפות במפגש הראשון בלבד 180 ש"ח.

להרשמה התקשרי אלי 052-3633372

מטופלים מספרים