סדנת קוסמות לאמהות

סדנת הורים לטיפול בילדים. שלושה מפגשים המשלבים טכניקות מופלאות לטיפול ואיזון עצמי.

כאימהות אנחנו נדרשות להיות לא פחות מקוסמות כדי לרפא כל פצע או שריטה, כדי להביא מזור לכאב, אכזבה ותיסכול, וכדי להבין את הילד שלנו גם אם הוא בוחר לא לשתף ולדבר.

דרך טכניקות לזיהוי מידע מהלא מודע שלנו, נלמד כיצד לעלות על הדרך שתביא לריפוי מהיר של כל מכאוב, רגשי או פיזי. דרך אבחונים ייחודיים נלמד לחדור לנבכי הקידוד הגופני כדי לקבל את הגורם לכל תופעה או קושי.

נשמע דמיוני ?

היי אני שמחה שהגעת לכאן, שמי מירב קריספיל ומזה שנים אני פוגשת מאות ילדים ותינוקות ורואה כמה שהם רגישים לשלל הגורמים והגירויים שסביבם. אני מזהה בקליניקה כיצד הם מגיבים לרגשות של המבוגרים שסביבם, למזון שאותו הם אוכלים ולמזהמים שנמצאים בכל מקום. ויוצאים בקלות מטרידה כל כך, מהאיזון שלהם.

מאידך, דרך הכלים בהם אני מטפלת אני נדהמת כל פעם מחדש מהשינוי החל בהם בעקבות הטיפול, כיצד הם "מתאזנים" מחדש בקלות ומתחזקים. כאילו לחצנו בדרך קסומה על כפתור ה RESET החבוי איפשהו…

האני מאמין שלי הוא לתת כלים בידי ההורים, להפוך אותם לקואצ'רים ולגורם מאזן בחיים של הילדים שלהם. את הסדנה הזו העברתי בעבר למטופלים אשר יישמו את הטכניקות בבית וסיפרו לי אחר כך סיפורי הצלחה מרתקים על ריפוי הילדים ואפילו בן הזוג…

מה בדיוק קורה שם

אני מזמינה אתכם לסדנה ממוקדת בת שלושה מפגשים שבה נלמד וניישם טכניקות מובילות לטיפול ואיזון עצמי, לטיפול בקרובים לנו, במשפחה ובעצמנו. טכניקות שונות של מבחן שרירים המאפשרות לנו לקבל תשובות ברורות של כן ולא על שאלות שמציקות לנו ביום יום, על שאלות אבחוניות ובקשר להכוונות טיפוליות.

בסדנה נלמד לדעת האם מחלת החום נובעת מווירוס או חיידק, נלמד לאבחן ולטפל בווירוסים, חיידקים, רגישויות למזון ומצבים רגשיים נפוצים שיכולים להעיק עלינו או על קרובנו, ואיך אפשר להשתחרר ממצבים אלה בקלות.

פירוט הנושאים הנלמדים בסדנה :

  • מהו מבחן שרירים ואיך משתמשים בו.
  • כיצד לבדוק האם אני או הילד שלי רגישים למזון מסויים.
  • כיצד להשתמש באבחון כדי לבחור לעצמי תוסף תזונה, הומאופטיה או שמנים ארומטיים שהכי מתאימים לי.
  • טיפול במצבים רגשיים של הילדים שלנו ושלנו.
  • יצירה של אמירות חיוביות שיאפשרו לנו לחזק את הביטחון העצמי, את האמון והמסוגלות שלנו.
  • קבלת מידע דרך כלים אינטואיטיביים נוספים שיעזורו לי לטפל בילדים שלי.
  • בירור מצבים מורכבים, מה הגורם ואיך לטפל.

הסדנה כוללת 3 מפגשים שבהם נלמד אבחון וטיפול עצמי דרך מבחן שרירים וטכניקות נוספות לטיפול יעיל וממוקד בילדנו ובעצמנו.

איפה ומתי

הסדנה תתקיים בכפר סבא, בתאריכים 17 ביולי, 24 ביולי ו 31 ביולי, בימי שלישי בשעות 9:30 עד 13:00. משתתפת שלא תוכל להגיע לאחד המפגשים תוכל להשלימו בסדנה הבאה או במפגש אישי.

להרשמה ופרטים  052-3633372

כמה זה עולה

מחיר ההשתתפות בסדנה 850 ש"ח כולל מע"מ לשלושת המפגשים. התשלום מראש, ניתן לשלם בצ'ק או בהעברה בנקאית .

להרשמה התקשרי אלי ב 052-3633372 או במייל

 

 

מטופלים מספרים

מירב, אנחנו מכירות כבר שנים, מאז ההריון של אלעד (9) במהלכו אפשרת לי להמשיך ללכת למרות דלקת באגן בזכות טיפולי השיאצו, וליווית את הלידה הטבעית המהירה והממוקדת, שהיתה חוויה מעצימה עבור כולנו. את מתן בכורי ילדתי בלידה "בית חולימית" נוראית, וללא תמיכה בהנקה שנכשלה. היה לי … המשך קריאה ←

המלצה על טיפול בקרוהן אצל ילדיםעידית בקשי, מושב סלעית