המלצות לטיפול בשיטת אייפק לילדים ותינוקות

טיפול באטופיק דרמטיטיס

הגעתי אל מירב עם הבן שלי לצורך טיפול בהתפרצות קשה של אטופיק דרמטיטיס או כפי שהיא מכונה "אסטמה של העור". לאחר שהטיפולים הרגילים לא הועילו, האלרגיה המגרדת הזדהמה בחיידק ואפילו אנטיביוטיקה לא עזרה, החלטתי שכדאי לנסות משהו אחר. שמעתי על הטיפול של מירב באייפק מחברה טובה שמירב עזרה מאוד לבתה עם אסטמה נשימתית. למרות שאני מגיעה מרקע מדעי וקונבנציונלי החלטתי להתגבר על הספקנות שלי ופשוט לתת למירב לעשות את מה שהיא יודעת (מבלי לנסות להבין איך זה עובד). וראה זה פלא, איכשהו זה באמת עבד. לפני הטיפול אצל מירב הבן שלי התגרד ללא הפסקה והפצעים ממש נראו רע. כעבור מספר מועט של טיפולים חלק מהפצעים הגלידו לגמרי והגירוד ירד ולאחר מספר טיפולים נוספים לא נשאר כמעט זכר למה שהיה. מאז עברה יותר משנה ואמנם חלק מהאלרגיה חזרה מעט אבל ללא כל השוואה למצב ההתחלתי. אני רוצה לציין שאטופיק-דרמטיטיס נחשבת אחת האלרגיות הקשות והלא-מגיבות ביותר לטיפול.

תודה למירב על העזרה וגם על הסבלנות והנועם בה טיפלה בנו.

ענת ואמון תבור ,הוד השרון

 

טיפול בעצירות בתקופת הגמילה
בני הגדול שהיה בן שלוש סבל מעצירות בתקופת הגמילה מחיתולים.
לפעמים היה עובר שבוע שלם ללא יציאות…
חברה המליצה לי להביא אותו למירב וכך עשיתי.
כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה הקלה גדולה וכל ה"פקקים" נפתחו.
כעבור שלושה טיפולים הבעיה נעלמה לגמרי.
בני השני סבל מאותה בעיה גם כן בתקופת הגמילה רק שמעצם היותו טיפוס עקשן כך גם העצירות הייתה יותר עקשנית, כמובן שפניתי למירב ובאמת כעבור מספר טיפולים בודדים הוא החל לעשות בשירותים ללא בעיה ובכל מקום….
ממליצה בחום
ענבל קראוס, הוד השרון  052-8346315 

 

טיפול בעצירות של בני בן השנה
מירב היא לפני הכל, אישה שנוכחותה המקבלת, הסובלנית, היודעת את עצמה ואת האחר ואת המקצב העדין המתרחש במפגש האנושי, היא עבורי מקום שאליו פניתי ושאני ממשיכה לפנות כאשר אני נדרשת לליווי.
כך יצא שבשלושת הלידות שעברתי היא הייתה איתי, וכך גם בהכנות ללידות הללו ואחריהן.
עם בני השלישי, פניתי אליה בעקבות עצירות קשה שהתפתחה לקראת גיל שנה. המצב היה כה קשה וממושך שכבר חששתי מההשלכות הרגשיות שלו עליו ולא ראיתי קצה של אופק.
לאחר שניסיתי להתעזר בסבלנות, ופניתי לרופא הילדים שאמר שאנסה לתת לו שמן זית ופירות ושלח אותי לדרכי, הגעתי שוב אל מירב שכרגיל קיבלה אותי בחיבוק גדול.
כעבור שתי פגישות שכללו אייפק, שיאצו, פרחי באך והרבה מגע עוטף, הקשבה של מירב והנחייה מוקפדת של מה ואיך לנהוג, העצירות פשוט נעלמה.
השיפור הופיע יומיים לאחר הטיפול הראשון ומאז אנחנו משוחררים ושמחים.
ממליצה בחום רב.
יעל בר-לב, מושב בית יצחק

 

טיפול בעצירות ובפריחה
בפעם הראשונה כשמירב אבחנה את התינוקת שלי היא הייתה בת חודשיים והייתה לה פריחה על כל הגוף. מירב עזרה לי לבדוק מה הגורמים לפריחה, זה היה דוקא הסבון הכי יקר ואיכותי אך היא הייתה רגישה לאחד המרכיבים. מיד כשהפסקנו להשתמש – הפריחה פשוט נעלמה.

הגעתי שוב למירב עם ילדה בת שנתיים ורבע שמתאפקת כל הזמן, כל סדר היום שלנו סבב סביבה וסביב היציאות שלה, היינו כבר חסרי אונים. מירב אבחנה והנחתה אותנו מה לשנות בתזונה כדי שהעיכול שלה יעבוד בצורה חלקה יותר ויהיה יותר קל והרגיעה אותי מאד. תוך כדי משחק, סיפור, שיחה, מירב עשתה כמה קסמים ושחררה את החרדה וההמנעות מהשירותים ותוך מספר פגישות לא גדול יצאנו לדרך חדשה, ממש חדשה.

אני ממליצה לכל הורה לנסות את השיטה הזאת, בשבילנו זה היה כמו קסם !
דקלה , חיפה.

 

 טיפול ב- Infantile IBD, מחלה אוטואימונית ממשפחת הקרוהן והקוליטיס

כששלי היתה בת עשרה חודשים, התחילו להופיע אצלה שלשולים ופליטות דמיות. היא אושפזה ועברה בדיקות קשות. האבחנה היתה  Infantile IBD, מחלה אוטואימונית ממשפחת הקרוהן והקוליטיס, ועולמנו התהפך. נאלצתי להפסיק להניק את שלי, ולמעשה להפסיק את ההאכלה שלה לחלוטין. היא עברה להיות מוזנת מפורמולה רפואית מיוחדת ללא כל חלבון כל שהוא. כשהשינוי התזונתי לא הספיק, החל טיפול תרופתי שעלה מדרגה מיום ליום והתקבע על סטרואידים, ותרופות מנע לתופעות הלוואי הרבות.

לאחר חצי שנה, כשנראה היה שאנחנו מתנהלים באיזו שהיא נסיגה, גמלנו את שלי מהסטרואידים והרגלנו אותה לתרופה לחיים, אימורן, שמחלישה את המערכת החיסונית. במקביל, בזהירות רבה, התחלנו לחשוף את שלי שוב לאוכל רגיל, בהנחיה צמודה ובאיטיות רבה. במהלך תקופה קשה זו, את נכנסת לתמונה. במגוון הכלים והמיומנויות שרכשת לאורך השנים, הצלחת בכל רגע חלש שלנו לאבחן ולשים את האצבע על מקור הבעיה, ולתת לנו הנחיות לטפל ולתמוך בה. ההשפעה שלך על שלי בכל מפגש או טיפול מרחוק היא מיידית. להמשך הקריאה

עידית ושלומי בקשי 054-5952049

 

 

אם את  מתלבטת אם שיטת הטיפול שלי מתאימה לך,  את מוזמנת להתקשר אלי או להגיע לפגישת יעוץ בקליניקה ללא תשלום. בפגישת הייעוץ אתן לך את חוות דעתי הראשונית האם הטיפול שלי יכול לעזור לכם וכמה טיפולים לדעתי נדרשים כדי להגיע להקלה משמעותית. הטלפון שלי 052-3633372.

 

 

מטופלים מספרים