דיקור לילדים – זה לא צריך לכאוב

טיפול בילדים בשיטת אייפק

אמא ממוצעת יוצאת מהעבודה לכיוון הגן ויודעת שבשליש מהמקרים בממוצע היא תמצא את הילד שלה מנוזל או מקורר או שחטף וירוס  ממוצע כלשהו . רוצה לשנות את הממוצע הזה ?

אז בואי נתחיל …  דיקור היא אחת מהטכניקות הידועות ביעילותן הרבה, במיוחד בחיזוק מערכת החיסון ובמצבים שונים אצל ילדים כמו התקררויות חוזרות, אסטמה ועוד. לעיתים יש לנו חשש לקחת את הילד לדיקור בילדים ובצדק, יש חשש שהילד יבהל או שהמפגש לא יהיה לו נעים.

שונישין היא טכניקת דיקור  שפותחה ביפן על בסיס הרפואה הסינית ונועדה אך ורק לטיפול בילדים. בשונישין משתמש המטפל בסט כלי מתכת  חמודים שאינם דוקרים ודרך סטימולציה ושפשוף של נקודות דיקור ואזורים שונים בגוף, משיג את אותה מטרה של הדיקור הרגיל.

בנוסף, תוך כדי הטיפול הילד או הפעוט יכול לשחק עם הכלים והילדים מאד אוהבים לחזור ולטפל כל פעם שאני מראה להם את סט הכלים הם מיד רוצים "לשחק " איתי.

דרך השונישין התוצאות שאני משיגה בריפוי מאד מאד טובות. ילדים שמגיעים עם עצירות משתחררים תוך יום  – יומיים, התקררויות עוברות מהר דלקות אוזניים מתפנות בשקט בלי אנטיביוטיקה ואפילו תינוקות הריפלוקס יוצאים מורווחים.

במה יכול טיפול בדיקור ללא מחטים לסייע:

  • דלקות אוזניים חוזרות
  • מחלות של דרכי העיכול : גזים וקוליק ,עצירות , כאבי בטן ,ריפלוקס.
  • מחלות של דרכי הנשימה: נזלת ,אסטמה, ברונכיטיס, התקרריות תכופות ואלרגיות.
  • חוסר שקט ועצבנות

היתרונות של השונישין :

  • הילד מגיע בשמחה לטיפול ולא פותח בדרמה בכל פעם שההורה מכריז שהולכים לטיפול.
  • אפקטיביות רבה, הטיפול העדין יוצר תגובה ואפקטיביות אצל הילד.
  • המטפל מאד קשוב לילד

בקליניקה שלי אני משלבת את השונישין עם שיטת אייפק, ולכך יתרונות נוספים:

  • התאמה מדויקת של תזונת הילד והתינוק
  • התייחסות וטיפול בגורמים הרגשיים שתמיד גם הם חלק מהטיפול
  • תמיכה טלפונית בין הטיפולים, אם קורה משהו בין הפגישות.

רוצים לדבר איתי ולקבוע פגישה ?

התקשרו ל 052-3633372 או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

לקוחות ממליצים

עידית בקשי המלצה

מירב,
אנחנו מכירות כבר שנים, מאז ההריון של אלעד (9) במהלכו אפשרת לי להמשיך ללכת למרות דלקת באגן בזכות טיפולי השיאצו, וליווית את הלידה הטבעית המהירה והממוקדת, שהיתה חוויה מעצימה עבור כולנו. את מתן בכורי ילדתי בלידה "בית חולימית" נוראית, ולל… המשך קריאה ←

הילדה השניה שלי סבלה מגזים בשלב מאד מוקדם בחייה, הגעתי למירב כשמאיה היתה בת שבועיים. מיד אחרי הטיפול הראשון היתה הקלה משמעותית, מאיה היתה … המשך קריאה ←

 

 

מטופלים מספרים

שנינו הרגשנו נתמכים והמשולש הזה תפקד עבורנו מדהים, הרגשנו בטוחים, נינוחים ובשליטה במהלך לידה שהיתה הפתעה מתוקה. לידה לא ארוכה וזורמת משלב לשלב בקצב מפתיע מתקדמת. באוירה ממוקדת ובריאה, את הבן השני שלנו – קיבלנו מלאים פליאה. עידית אמא של מתן אלעד ורועי, מושב סלעית המשך קריאה ←
את הבן שלנו קבלנו מלאים פליאהעידית בקשי, מושב סלעית