המלצה איך להימנע מקיסרי

מרץ 11, 2017   //   by admin   //    //  סגור לתגובות על המלצה איך להימנע מקיסרי

רציתי להגיד תודה, חמישה ימים לאחר שהייתי אצלך ילדתי בלידה מדהימה וזה למרות שנקבע לי מועד לניתוח קיסרי לשבוע קדימה (הערכת משקל גבוהה בעקבות סכרת).
לקטן היו תוכניות אחרות, על לידה אחרת בדיוק כמו זאת שדימיינתי, רציתי ועליה חשבתי בזמן הטיפול שלנו.
בזכות הטיפול האמנתי ביכולות שלי והחלטתי לקחת את הסיכון בלידה רגילה ועל החלטה זו אהיה מאושרת כל שארית חיי. חוויתי לידה מדהימה, קלה, שהסתיימה ב 3800 קילו מתיקות ללא שום התערבות מיותרת, תודה לך! אני ממליצה בחום לכל מי שעומדת לפני לידה להגיע אלייך, על מנת לקבל את המתנה הנפלאה הזאת: רוגע, ביטחון ודימיון מודרך לעבר חווית לידה רצויה – אם אצלי זה עבד מצויין בטוחה שזה יעבוד אצל כולם!

מירה מויאל

טיפולי שיאצו לנשים בהריון

יול 24, 2016   //   by Merav   //    //  סגור לתגובות על טיפולי שיאצו לנשים בהריון

בהיריון השני החלטתי שאני מפנקת את עצמי עם סדרת טיפולי שיאצו מותאמים להיריון. חיפשתי אדם מתאים באינטרנט, וברגע הראשון התחברתי ל"אני מאמין" של מירב. הגעתי אליה לטיפול שיאצו בחודש השישי לערך, עם כאבים בנקודות מסוימות בגב, באזור האגן וברגליים. הגעתי לקליניקה נעימה ומזמינה, וכך למוזיקת רקע התמסרתי למגע של מירב. המדהים הוא שלא  הייתי צריכה להגיד למירב היכן מתרכזים הכאבים שלי בגוף, היא ידעה לזהות בדיוק את אותם מקומות רגישים. וכך ללא צורך במילים כמו חזק יותר, חלש יותר, נהניתי מהטיפול עד לכדי רפיון מלא ברגעים מסוימים. ההרגשה שחוויתי בתום הטיפול הייתה ממכרת! תחושת רעננות, ואנרגיות מחודשות. ממליצה בחום על מירב להיות זו שתשחרר אתכן מהכאבים במהלך ההיריון.

אולגה ארד

"הקוסמת" שלי

מאי 26, 2016   //   by admin   //    //  סגור לתגובות על "הקוסמת" שלי

שלוש לידות מקסימות, שתים עשרה שנה, ואין ספור טיפולי שיאצו בלי קשר.
מירב היא "הקוסמת" שלי – יודעת לעשות לי reset לגוף…

אילנה חכים

ליווי מקצועי ותומך

מאי 26, 2016   //   by admin   //    //  סגור לתגובות על ליווי מקצועי ותומך

מירב היא מטפלת בחסד.

ליוותה ועדיין מלווה אותי מלפני הלידה ועד עכשיו שנה אחרי בליווי מקצועי, מדויק, תומך. הטיפולים שלה הם מעבר לשיאצו, טיפול וחיבור לנפש, למקומות עמוקים מאוד ללא הרבה דיבור, פשוט עושה עבודה מדהימה.

מי שמגיעה פשוט זוכה.

עדי בראון מיכובר

טיפולים מכינים ללידה

מאי 26, 2016   //   by admin   //    //  סגור לתגובות על טיפולים מכינים ללידה

במהלך ההריון שלי שמעתי על מירב הרבה דברים, דברים מדהימים והייתי חייבת ללכת לפגישה אחת כדי לראות במי מדובר. להיפגש בקסם הזה. נפגשתי עם מירב פעם אחת הוקסמתי והתחלתי בסדרת טיפולים מכינים ללידה (שכוללים שיאצו, תטא היליניג, ואייפק). מירב אף פעם לא עמדה איתי על השעון והדקות, והרגשתי תמיד שהיא מעניקה מעצמה את הלב והנשמה, נוכחת איתי בכל רגע ורגע, קשובה ומעניקה לי את כל כולה – פיזית ורגשית.

לאחר כמה חודשים הגעתי ללידה רגועה יותר, הסרתי פחדים, וכל מיני אמונות שחסמו אותי. לאחר התלבטויות עם בן זוגי החלטנו לצרף את מירב ללידה. האינטואיציות לא טעו והייתה לנו חוויה מדהימה. בחיים לא חוויתי דבר כזה עוצמתי. בחיים. מירב הייתה שם. בשילוב של עדינות, רכות וחוזק פיזי. עמדה שם מולי ולא וויתרה לי לרגע. הייתה אדיבה, חייכנית סבלנית ורגועה.

מירב מסייעת להביא חיים לעולם בצורה מעצימה, בצורה שנותנת לך להרגיש כוח, עוצמה ואמונה בעצמך ובכוחות שלך. כולנו צריכים מישהו שידחוף אותנו לגרסה טובה יותר של עצמנו, במיוחד שקשה כל כך… אין ספק שהלידה וההכנה אליה הם חוויה מכוננת שמהווה מודלינג.

חמדה אורבך

מאושרת שהגעתי אלייך לטיפול

מאי 26, 2016   //   by admin   //    //  סגור לתגובות על מאושרת שהגעתי אלייך לטיפול

מירב,

אני מאושרת שהגעתי אלייך לטיפול. זו היתה חוויה מעצימה!

מורן מושלי

טיפולי שיאצו לכאבי אגן

מאי 26, 2016   //   by admin   //    //  סגור לתגובות על טיפולי שיאצו לכאבי אגן

מירב,

אנחנו מכירות כבר שנים, מאז ההריון של אלעד (9) במהלכו אפשרת לי להמשיך ללכת למרות דלקת באגן בזכות טיפולי השיאצו, וליווית את הלידה הטבעית המהירה והממוקדת, שהיתה חוויה מעצימה עבור כולנו. את מתן בכורי ילדתי בלידה "בית חולימית" נוראית, וללא תמיכה בהנקה שנכשלה. היה לי ברור שאפשר גם אחרת,  ובזכותך 3 מילדי נכנסו לעולם כשהם ואני מחוברים בצורה מרגשת, ופועלים יחד במודעות מלאה, בחוויה בריאה שאין כמוה.

תודה לך

עידית בקשי

ליווי בחודשי ההריון לקראת לידה מעצימה

מאי 26, 2016   //   by admin   //    //  סגור לתגובות על ליווי בחודשי ההריון לקראת לידה מעצימה
את מירב פגשתי לראשונה בשלבים מתקדמים של הריוני השלישי. החלטתי לצאת למסע של לידה אחרת ובזכות ההדרכה שלה, המגע שלה בשיאצו (מגע היה לי כל כך חסר בהריון), ההקשבה, החיבור וליווי ההריון בכלל, הצלחתי ללדת ללא אפידורל ונהניתי מלידה טבעית ומעצימה.
מאז עברו כבר כמעט 7 שנים בהם נפגשנו הרבה פעמים. ואישה מדהימה שהיא, מסתובבת עם סל פתרונות לבעיות שבנפש ועוזרת כמו בהנפת אבקת קסמים לטפל בהן ולהמשיך את המסע בחיינו ממקום בטוח ונינוח יותר.
טיפוליה כללו:
ליווי עבורי בתהליכים רוחניים שעברתי.
מפגש מעצים עם בנותיי – שתיהן למדו איך להתמודד עם פחדים, חרדות, התקפי אלרגיה לא ברורים וכו׳.
למדתי דרכה להקשיב לסימניי הנפש בגוף הפיזי.
אוהבת וממליצה,
דניאלה מן

כאבי גב בהריון

ספט 22, 2013   //   by admin   //    //  סגור לתגובות על כאבי גב בהריון

הגעתי למירב בחודש השמיני להריוני. הייתי בשמירת הריון וסבלתי מחוסר נוחות ומכאבים בכל תנוחה אפשרית. לא יכולתי לשבת על כסא או לשכב על הגב.

נשכבתי על המזרון של מירב, בהתחלה היה לי כבד ולא נוח ולאט לאט שכחתי שיש עלי עוד 20 קילו ונמסתי לתוך הידיים שלה. מלבד העובדה שהטיפול היה תענוג, בעיקר לאישה בהריון שכל כך זקוקה למגע הזה, פתאום שכבתי על הגב בלי קושי ולראשונה התיישבתי על כסא רגיל בלי לחוש את הכאבים ואת אי הנוחות.

בשלבים יותר מתקדמים של ההריון, כשאסרו עלי לזוז, מירב הגיעה אלי הביתה ואחרי ימים של בכי, בפעם הראשונה, הצלחתי לישון בלילה כמה שעות ברצף (מה שהיה מאוד נדיר בימים אלו).

מעבר להשפעתה על מצבי, אין לקחת כמובן מאליו את היחס המדהים של מירב, את העובדה שהיתה זמינה עבורי כל הזמן. את החום שלה, הרוך ותשומת הלב שהיא העניקה לי!

לידה שניה עם דולה

אוק 25, 2012   //   by Merav   //    //  סגור לתגובות על לידה שניה עם דולה

אותי, לידה תמיד מפחידה. בלידה הראשונה הלכתי אל הלא נודע. בלידה השניה כבר ידעתי מה עומד מולי, ולכן אפילו עוד יותר חששתי. ממה חששתי בעצם? מההריון הקשה שעברתי (שמירה משבוע 27), מהפחד שלא לעשות משהו שיפגע בתינוקת שלי, מהתסכול של חוסר האונים, מהמכאבים של ההריון, מהכאב של הלידה, והכי הכי חשוב – שהלידה תעבור בשלום – על העוברית שלי וגם עלי.

ואז פגשתי את מירב

התחלתי איתה תהליך של בניית אמון, הכרות, ומפגשים וטיפולים בסביבות שבוע 34. והרגשתי שיש מי שמקשיב. את מי לשתף בכל הפחדים. מי שעוזרת לי גם לעבור את הרגעים הקשים האלו, וגם שנוטעת בי כוחות וביטחון לקראת הלידה. הלידה הטבעית והרגילה שאני רוצה.

והלידה עצמה היתה בסופו של דבר חוויה מדהימה. יש לי זכות אדירה להיות בין קומץ הנשים המועט הזה שעבורן הלידה היא חוויה מרגשת, חיובית, חזקה ובונה. ואני לא מזלזלת בכוחות שלי, או בנוכחותו של בעלי התומך והאוהב – שאני חושבת שהתאהבתי בו מחדש בשעות האלו שהעברנו יחד בחדר הלידה – אבל אין ספק שמירב, עם הנוכחות שלה, התמיכה שלה, הידע שלה, הרוגע שלה והמגע שלה עשתה עבורי ה-מ-ו-ן. ובאותם רגעים שהיא נגעה בי, שמחתי שכבר התוודעתי אל המגע שלה עוד בזמן ההריון, כי אפילו בציר הכי כואב, כשהרגשתי את היד שלה על הברך שלי, הבנת שהיא הולכת כעת להרים לי אותה בכדי להפיג את הכאב ושיתפתי מיד פעולה. הגוף שלי נכנע למגע שלה, הוא הכיר אותה, הוא סמך עליה. ואני ובעלי סמכנו עליה.

יש הרבה סיבות לקחת דולה

שתלווה אותך בהריון ובלידה. מההתנסות שלי בלידה הראשונה, שסך הכל עברה בשלום ובצורה טבעית, נשאר לי טעם מר כי היתה לי דולה צעירה ולא מנוסה שלא הבינה את הצרכים שלי ברגע האמת ולא מצאה את הדרך להרגיע את הגוף הכואב שלי. לכן בלידה השניה היה לי חשוב לחפש תכונות מסויימות מאוד אצל מי שאני רוצה שתלווה אותי בלידה: היא צריכה להיות קודם כל אישה עדינה ורגועה, ומצד שני חזקה מספיק להכיל את הפחדים שלי ולחזק אותי. צריכה להיות לה הסבלנות ללמוד להכיר אותי. וללמוד להכיר את הגוף שלי – למה הוא מגיב יותר טוב, למה פחות טוב. היא צריכה להיות מנוסה, בעלת ידע עצום ומגוון בכל מיני שיטות טיפוליות. עליה לדעת מתי אני צריכה את עצתה בהחלטות הקשות. ומעל הכל, אני צריכה להרגיש איתה הכי טבעית וחופשיה בעולם.

ואת כל אלו מצאתי במירב. ואחרי הלידה, כשהתינוקת המדהימה שלי שכבה לה סגולה ומקומטת על החזה הכואב שלי, ואני בוכה וצוחקת ובעלי מחבק, ראיתי את מירב לצידי, בוכה מהתרגשות. וסוף סוף הבנתי למה היא עושה את זה – למה היא בוחרת להשאיר את הבעל והילדות בבית ולבוא להחזיק אותי כשאני מדממת וצורחת וכואבת ולהיות לצידי ברגעים הכי קשים שלי – כי היא פשוט אוהבת את מה שהיא עושה. ולכן היא כל כך טובה בזה.

ולך, הקוראת ההריונית שמתלבטת, אני מאחלת לידה קלה ומוצלחת ומאושרת.
עדי

מטופלים מספרים