מבוא לשיאצו בלידה – סדנא חד יומית לדולות ומיילדות

שיאצו בלידהאת קורס הדולות סיימת ממש מזמן ואת שיעור השיאצו את אולי זוכרת במעומעם כרגע קסום בתוך הקורס וממש בא לך לחזור לשם !

בתור מי שמעבירה שיעורי שיאצו רבים בקורסי דולות, אני נוכחת כל פעם מחדש בקסם שמתרחש בכיתה בזמן השיעור. אנחנו אוהבים מגע, המגע מחבר בין אנשים, נותן לנו להרגיש אהובים ורצויים, הוא פשוט צורך בסיסי. השיאצו הוא הרבה מעבר לנקודות לחיצה, הוא שפה לא וורבלית, שדרכה אנו משדרים ליולדת שהיא במקום בטוח.

הסדנה החדשה שפתחתי עבור דולות ומיילדות, היא סדנה מעשית ופראקטית, פרי פיתוח ודיוק של סדנאות רבות. אשר מאפשרת בזמן קצר להכיר טוב טכניקות מתחום השיאצו ולישמם בתמיכה בלידה, כדי להפחית כאב ולקדם את הלידה.

יתרונות השיאצו

המגע בשיאצו בזמן הצירים וגם בין הצירים יוצר תמיכה וזרימה והינו חשוב מאד להרגעה והרפיה. השימוש בנקודות לחיצה (אקופרסורה) מועיל ומומלץ מאד בזמן הלידה. האקופרסורה אפקטיבית להקלה על כאבים לקידום הלידה וחיזוק הצירים. גם מחקרים מראים את ההשפעה המיטבית של שיאצו בחדר לידה וכן ביצירת צירים אצל יולדות פוסט-דייט. מצד שני, השיאצו אינו רק נקודות לחיצה ויכול לסייע רבות ב"הזרמת" הלידה.

אני מזמינה אותך להשתתף בסדנת שיאצו חד-יומית לדולות, הכוללת תרגול והתמקצעות בטכניקות חשובות של שיאצו בלידה ותרגול מעשי.  הסדנה תאפשר לך לרענן את הידע שקבלת בקורס הבסיסי ולהעמיק אף יותר במהלכי טיפול, נקודות לחיצה לקידום ולחדד את איכות המגע.

מה תכלול הסדנא :

הכרות ותרגול עם מגוון של טכניקות שיאצו המאפשרת קידום הלידה והקלה על כאבים דרך טכניקות בשיאצו:

  • עקרונות העבודה בשיאצו , מושגים בסיסיים
  • נקודות לחיצה והיישום הנכון שלהן בעת הלידה לצורך קידום הלידה והקלה על כאבים, עקרונות העבודה הנכונה עם אקופרסורה לצורך ישום אפקטיבי
  • נקודות אקופרסורה ללידה (מעבר לחומר שנלמד בקורס הבסיס)
  • מהלכי טיפול קצרים ורוטציות אגן להקלה והרגעה בלידה , בתנוחות שונות
  • הרפיות דרך מגע
  • שיטות עבודה לשלב הלטנטי
  • ארוחת בוקר קלה

המשתתפות בסדנא תקבלנה ערכה של חומרים כתובים, לייעול העבודה בחדר לידה.

הסדנאות הקרובות:

תאריכים ומיקום של  הסדנאות הקרובות יתקיימו בשיתוף עם הנרשמות.  תאריכים אפשריים לסדנה החד יומית הם 22/4 29/4 22/5 29/5 מיקום אפשרי כרגא כפר סבא (מרחב קסום שנקרא "ביתא" ) או ב"ללדת" בתל אביב.
על הסדנה המלאה.

 

איך נרשמים:

להרשמה מראש התקשרי אלי ב 052-3633372.  עלות הסדנא 335 ש"ח. הסדנאות מוגבלות לעד 12 משתתפות, כדי לאפשר עבודה אישית ותרגול מונחה. יש להירשם מראש.

הנחות:

הנחת הרשמה  מוקדמת עד 3 שבועות לפני הסדנה –  295 ש"ח בלבד.

לקוחות מספרים:

למירב יש ידע מעמיק ומשולב ממגוון תחומים ובעיקר את התבונה להעביר את הכלים המדוייקים לסיטואציות של חדר לידה באו… המשך קריאה ←

כשאני חושבת על סדנאות שבהן אני רוצה לקחת חלק ולהעשיר את ארגז הכלים שלי זו בהחלט סדנא כמו שלך.
כל דולה חייבת לעצמה להעשיר את הידע שלה בסדנא שלך
המשך קריאה ←

לקבלת פרטים נוספים על הסדנאות בשיאצו

הכניסי את כתובת המייל וקבלי הודעה על תאריכים קרובים

לקבלת מידע נוסף :

התקשרי אלי לטלפון – 052-3633372

 

מטופלים מספרים

אותי, לידה תמיד מפחידה. בלידה הראשונה הלכתי אל הלא נודע. בלידה השניה כבר ידעתי מה עומד מולי, ולכן אפילו עוד יותר חששתי. ממה חששתי בעצם? מההריון הקשה שעברתי (שמירה משבוע 27), מהפחד שלא לעש… המשך קריאה ←
לידה שניה עם דולהעדי, כפר סבא