מבוא לשיאצו בלידה – סדנה חד יומית לדולות ומיילדות

שיאצו בלידהאת קורס הדולות סיימת ממש מזמן ואת שיעור השיאצו את אולי זוכרת במעומעם כרגע קסום בתוך הקורס וממש בא לך לחזור לשם !

בתור מי שמעבירה שיעורי שיאצו רבים בקורסי דולות, אני נוכחת כל פעם מחדש בקסם שמתרחש בכיתה בזמן השיעור. אנחנו אוהבים מגע, המגע מחבר בין אנשים, נותן לנו להרגיש אהובים ורצויים, הוא פשוט צורך בסיסי. השיאצו הוא הרבה מעבר לנקודות לחיצה, הוא שפה לא וורבלית, שדרכה אנו משדרים ליולדת שהיא במקום בטוח.

הסדנה החדשה שפיתחתי עבור דולות ומיילדות, היא סדנה מעשית ופרקטית, פרי פיתוח ודיוק של סדנאות רבות. אשר מאפשרת בזמן קצר להכיר טוב טכניקות מתחום השיאצו וליישמם בתמיכה בלידה, כדי להפחית כאב ולקדם את הלידה.

יתרונות השיאצו

המגע בשיאצו בזמן הצירים וגם בין הצירים יוצר תמיכה וזרימה והינו חשוב מאד להרגעה והרפיה. השימוש בנקודות לחיצה (אקופרסורה) מועיל ומומלץ מאד בזמן הלידה. האקופרסורה אפקטיבית להקלה על כאבים, לקידום הלידה וחיזוק הצירים. גם מחקרים מראים את ההשפעה המיטבית של שיאצו בחדר לידה וכן ביצירת צירים אצל יולדות פוסט-דייט. מצד שני, השיאצו אינו רק נקודות לחיצה ויכול גם לסייע רבות ב"הזרמת" הלידה.

אני מזמינה אותך להשתתף בסדנת שיאצו חד-יומית לדולות ומיילדות, הכוללת תרגול והתמקצעות בטכניקות חשובות של שיאצו בלידה ותרגול מעשי. הסדנה תאפשר לך לרענן את הידע שקבלת בקורס הבסיסי ולהעמיק אף יותר במהלכי טיפול, נקודות לחיצה לקידום ולחדד את איכות המגע.

מה תכלול הסדנה

הכרות ותרגול עם מגוון של טכניקות שיאצו המאפשרות קידום הלידה והקלה על כאבים דרך טכניקות בשיאצו:

  • נקודות אקופרסורה ללידה (מעבר לחומר הנלמד בקורס הבסיס).
  • נקודות לחיצה והיישום הנכון שלהן בעת הלידה לצורך קידום הלידה והקלה על כאבים, עקרונות העבודה הנכונה עם אקופרסורה לצורך ישום אפקטיבי.
  • מהלכי טיפול קצרים ורוטציות אגן להקלה והרגעה בלידה, בתנוחות שונות.
  • הרפיות דרך מגע: את נוגעת בה והיא עדיין מחזיקה, נאחזת לא משחררת. איך מאפשרים ליולדת שלנו להרגיש את התמיכה ופשוט להרפות.
  • שיטות עבודה לשלב הלטנטי להזרמת והחלקת הלידה.

הסדנה תכלול ארוחת בוקר משותפת.

המשתתפות בסדנה תקבלנה ערכה של חומרים כתובים, לייעול העבודה בחדר לידה.

הסדנאות הקרובות

הסדנה החד יומית תתקיים ב 5/6 בשעה העמקים, קרן בשארי – הדולה המקסימה, מארגנת לנו את המקום, העלות המלאה היא 300 ₪, אך תקבע סופית לפי כמות המשתתפות, כל משתתפת מעל 7 בנות מורידה את המחיר :). ניתן להגיע לסדנה חד יומית ביום הראשון של הסדנה המלאה ב 3/6 בתל אביב.

איך נרשמים

להרשמה התקשרי אליי למספר 052-3633372 או השאירי הודעה ואחזור אליך עוד היום

.

לקוחות מספרים:

למירב יש ידע מעמיק ומשולב ממגוון תחומים ובעיקר את התבונה להעביר את הכלים המדוייקים לסיטואציות של חדר לידה באו… המשך קריאה ←

כשאני חושבת על סדנאות שבהן אני רוצה לקחת חלק ולהעשיר את ארגז הכלים שלי זו בהחלט סדנא כמו שלך.
כל דולה חייבת לעצמה להעשיר את הידע שלה בסדנא שלך.
המשך קריאה ←

 

לקבלת מידע נוסף :

התקשרי אלי לטלפון – 052-3633372

 

מטופלים מספרים

ברגעים מסויימים בחיים, המילה "תודה" נראית קטנה מכדי להכיל את מלוא המשמעות שרוצים ליצוק לתוכה. ובכל זאת – תודה, ושוב תודה. על שליווית אותי בחודשי ההריון, על שתמכת בי בשעות הצירים, על … המשך קריאה ←
חווית לידה מעצימהשרון מטרי, הוד השרון