עצירות תינוקות – מדריך חינמי להורדה

עצירות תינוקות, בינינו, מה לא הייתם עושים כדי שהיא תעלם ? כדי שהתינוק שלכם יהיה רגוע, חייכן ונהנה מהחיים? חשוב לדעת שאפשר לפתור את הבעיה מהשורש, בצורה טבעית, אך לא לעלות על כמה "מוקשים" בדרך פרטים בהמשך..

עצירות תינוקות היא תופעה די שכיחה, במיוחד במעבר מהנקה לפורמולה או בהתחלת מוצקים. הסיבות העיקריות הן חוסר הבשלות ותגובות לא תקינות של מערכת העיכול ה"צעירה" למרכיבים בתזונה.

העצירות בהחלט יכולה להיות מצב זמני ולחלוף גם ללא טיפול. אפשר להשתמש בשלל טיפים לטיפול ביתי המופיעים בהמשך והעצירות תחלוף לבלי שוב. אם בכל זאת העצירות נמשכת וכל יציאה כרוכה בשעות של מאמץ, כאב ובכי כדאי להתייחס למצב ברצינות ולברר ממה הוא נובע כי תינוקות לא אמורים לסבול מעצירות.

עצירות תינוקותחשוב לדעת:

עצירות תינוקות – מדריך לטיפול בייתי

באמצעות טכניקות פשוטות תוכלו להקל על היציאות של תינוקכם,

לצורך פירוט הטכניקות הכנתי עבורכם מדריך ביתי וקליל להקלה על עצירות תינוקות שבמקרים רבים יכול להקל על עצירות תינוקות. המדריך מפרט טכניקות מעשיות ופשוטות לעיסוי תינוקות שכל אחד יכול לבצע בבית, טיפים והנחיות מעולים ואפקטיביים ביותר להקלה והבנת הגורמים לעצירות במקרים השונים.  תינוקות לא אמורים לסבול מעצירות.

יש מה לעשות כדי לפתור את בעית העצירות

הכניסי פרטים וקבלי ישירות למייל מדריך מפורט

טעויות נפוצות בניסיון להקל על עצירות תינוקות

הורים רבים נמלאים צער על סבלו של תינוקם ומחפשים תרופות סבתא לעצירות או רצים לאמץ תרופה בעלת השלכות שליליות על תינוקם. אחרים פשוט חשים חסרי אונים וממתינים שהבעיה תיפתר מאליה. חשוב להימנע ממתן מיץ עגבניות או שזיפים, להימנע לחלוטין מתחיבת מדחום או גבעול פטרוזיליה לטוסיק. גם החזקת התינוק בתנוחת כריעה שאומנם מסייעת צריכה להיעשות במידה. עצירות תינוקות עלולה "להסתיר"רגישויות ואלרגיות, חוסר איזון של רקמות ושל מערכת העצבים. כשאנחנו נוקטים פיתרון סימפטומטי הנזק עלול להיות כפול. העצירות תעלם באופן זמני, מערכת העיכול תיוותר לא מאוזנת, לא זיהינו את הרגישויות ולכן התינוק ימשיך להיות חשוף אליהן דרך המזון. המתנה שהעצירות תעבור מאליה עלולה ליצור בעיות בעתיד אשר ישפיעו על מערכות נוספות. לדוגמא, פעוטות וילדים מתחילים לחלות במחלות כמו אסטמה, אקזמה ואלרגיה בהמשך לאותן רגישויות שיכולנו לפתור מהשורש כבר מזמן והעצירות חוזרת על עצמה בצמתים נוספים במהלך החיים. הקליקו כדי לקרוא עוד על חמשת הטעויות שאת חייבת להפסיק לעשות

טיפול טבעי ללא תכשירים

הטיפול יכול לעזור לעצירות תינוקות, לתינוקות שכל הזמן באי-שקט או לתינוק שהרגלי היציאות שלו השתנו. אם התינוק נראה מתאמץ יותר מכרגיל, בוכה, מתכווץ, מתקפל – ברוב המקרים אפשר לעזור לו. בהתבסס הניסיון הרב שיש לי אני בודקת את התינוק במספר כלי אבחון (הכוללים אייפק, שיאצו, רפואה סינית והילינג) וכך יכולה לקבל את התמונה המלאה ואת הסיבות. הטיפול מסייע לפתור את הקושי ביציאות דרך איזון עדין, חיזוק מערכת העיכול והתאמה אופטימלית של תזונת האם המיניקה או התאמה של מרכיבי הפורמולה לפי הצורך. הטיפול משלב בדיקת רגישויות ייחודית בשיטת אייפק. האבחון מזהה ומאתר במהירות רגישות אפשרית מול מאות מרכיבי תזונה וגורמים אחרים. הטיפול הייחודי מנטרל מהשורש את הגורם או החסימה המדוייקים, ולרוב נוצרת הקלה גדולה תוך זמן קצר עם השפעה לטווח ארוך. הטיפול יותאם לתפריטו של התינוק. מרכיבי מזון שאינם מתאימים לתינוק בשלב זה של חייו יורדו מהתפריט שלו או של האם המניקה. הרגישות למרכיבי מזון הכרחיים תטופל בשיטה של ביטול רגישות.

יתרונות הטיפול

הטיפול בעצירות תינוקות אינו כולל שימוש בתכשירים או תרופות. אני נמצאת אתכם בקשר יומיומי כדי לבדוק את השפעת הטיפול, עוקבת ונותנת הנחיות להמשך. בזכות תשומת הלב האישית וההשקעה הרבה, הטיפולים שלי זוכים לאחוזי הצלחה גבוהים ביותר ומותירים את התינוקות והילדים שמגיעים אלי לטיפול רגועים ובריאים יותר. וגם את הוריהם…

רוצים לדבר איתי או לקבוע פגישה ? התקשרו ל 052-3633372 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

לקוחות ממליצים

טיפול בעצירות תינוקות ללא תכשירים

מירב היא לפני הכל, אישה שנוכחותה המקבלת, הסובלנית, היודעת את עצמה ואת האחר ואת המקצב העדין המתרחש במפגש האנושי, היא עבורי מקום שאליו פניתי ושאני ממשיכה לפנות כאשר אני נדרשת לליווי.
כך יצא שבשלושת הלידות שעברתי היא הייתה איתי, וכך גם בהכנות ללידות הללו ואחריהן.

עם בני השלישי, פניתי אליה בעקבות עצירות קשה שהתפתחה לקראת גיל שנה. המצב היה כה קשה וממושך שכבר חששתי מההשלכות הרגשיות שלו עליו ולא ראיתי קצה של אופק.

לאחר שניסיתי להתעזר בסבלנות, ופניתי לרופא הילדים… המשך קריאה ←

בני הגדול שהיה בן שלוש סבל מעצירות בתקופת הגמילה מחיתולים.
לפעמים היה עובר שבוע שלם ללא יציאות…
חברה המליצה לי להביא אותו למירב וכך עשיתי.
כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה הקלה גדולה וכל ה"פקקים" נפתחו.
כעבור שלושה טיפולים הבעיה נעלמה לגמרי.
בני השני סבל מאותה בעיה גם כן בתקופת הגמילה רק שמעצם היותו טיפוס עקשן כך גם העצירות הייתה יותר עקשנית, כמובן שפניתי למירב ובאמת כעבור מספר טיפולים בודדים הוא החל לעשות בשירותים ללא בעיה ובכל מקום….
ממליצה בחום
המשך קריאה ←

 

רוצה לשמוע עוד על הטיפול או לקבוע פגישה ?

התקשרי אלי לטלפון – 052-3633372

קבלי מדריך מפורט כדי לפתור את בעית העצירות

מלאי את כתובת המייל וקבלי את המדריך לתיבת המייל שלך

אם הגעת עד לכאן אשמח ללייק כדי שעוד אמהות יוכלו להינות מכתבה זו

מטופלים מספרים

בני הגדול שהיה בן שלוש סבל מעצירות בתקופת הגמילה מחיתולים. לפעמים היה עובר שבוע שלם ללא יציאות… חברה המליצה לי להביא אותו למירב וכך עשיתי. כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה הקלה גדולה וכל ה"פקקים" נפתחו. כעבור שלושה טיפולים הבעיה נעלמה לגמרי. בני השני סב… המשך קריאה ←
טיפול בעצירות בתקופת הגמילהענבל קראוס, הוד השרון